Київ хоче від уряду понад 2 мільярди гривень компенсації за добудову об'єктів "Укрбуду"
24 жовтня 2024 – 16:10
Київська міська рада має намір на найближчому пленарному засіданні звернутися до Кабінету міністрів за компенсацією холдинговій компанії "Київміськбуд" запланованого збитку, пов’язаного з добудовою проєктів будівництва державної корпорації "Укрбуд".