Відомо, що ввечері того ж дня відключення світла також зачепили деякі райони на лівому березі столиці, зокрема Дніпровський та Дарницький райони.
14 жовтня частина жителів столиці залишилася без електроенергії через аварійне вимкнення. Причиною аварії стало перевантаження в енергомережах, що спричинило збої в Шевченківському, Печерському та Голосіївському районах. Як повідомили у КМДА, енергетики ліквідували пошкодження. Наразі електропостачання споживачам…