Хвору та лежачу жінку евакуювали до Чернігівської міської лікарні №2 після влучання БпЛА у багатоповерхівку
23 грудня 2025 – 23:53
Хвору та лежачу жінку з сьомого поверху чернігівської багатоповерхівки, в яку ввечері 23 грудня влучив російський БпЛА, евакуювали до міської лікарні №2. Детальніше про це читайте у матеріалі