Виникає основне питання — хто це зробив?
У нас прорив росіян в Авдіївці, тому що у нас не вистачає людей на нулі, і військкомати хапають випадкових цивільних людей на вулиці.
А в цей час у Києві 30 офіцерів, які володіють зброєю та мають роки вислуги, замість захисту Батьківщини…