Хто став переможцем футзального турніру серед луцьких шкіл. Фото
16 березня 2023 – 15:07
В обласному центрі Волині понад 20 команд змагалося на турнірі з футболу серед учнів 10-11 класів шкіл Луцької МТГ. У фінал вийшли три команди з ліцеїв №24, 23 та 16, які й змагалися за головний приз трофею. Читати повністю
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.