Херсонська спортсменка здобула три медалі на Кубку України зі стрільби з лука
27 серпня 2025 – 21:05
В Івано-Франківську 26 серпня відбувся ІІІ етап Кубку України "Стріли Слобожанщини". Херсонська спортсменка Анастасія Павлова здобула на змаганнях три медалі.