Херсонка, яка очолила окупаційну пошту і дякувала Росії за “допомогу”, отримала підозру у колабораціонізмі
20 травня, 12:51
43-річній мешканці Голої Пристані, що на Херсонщині, заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомили у Херсонській обласній прокуратурі. За даними слідства, після окупації міста, влітку 2022-го жінка очолила так зване Центральне відділення поштового зв’язку. Вона брала безпосередню участь у…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.