Бійці "Хартії", які перебувають на позиціях, отримують на Великдень паски за допомогою дронів "Вампір". Ініціативу у 13-й бригаді Нацгвардії назвали "Паскадрон". У пресслужбі "Хартії" зазначають, що до акції долучилися заклади Києва, Харкова та Дніпра. "До Великодня дрон "Вампір" відправив бійцям "Хартії" не позиції не лише їжу й…