Фахівці АТ “Харківобленерго” відновлюють електропостачання у найбільш постраждалих від обстрілів населених пунктах Оскільської громади. Про це повідомляє Інфосіті. Наразі енергетики повернули Читати новину на сайті "Харьковские известия"