Харківщина отримає майже 3 млрд. грн на підготовку до зими
20 березня, 14:21
Пріоритети — захист енергообʼєктів, розвиток розподіленої генерації, забезпечення додатковими джерелами живлення об’єктів тепло- і водопостачання, децентралізація теплопостачання", — сказала Свириденко.
Уряд дасть гроші Харківській області на підготовку до зими. Регіон отримає 2,931 млрд грн на відновлення та захист об’єктів критичної інфраструктури. Йдеться передусім про об'єкти енергетики, тепло- та водопостачання. Про це заявила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко під час виїзного засідання Камбіну в Одесі. "Ми…