Сьогодні, 17 січня, Харків зазнав атаки російських окупантів. Ворог застосував РСЗВ «Торнадо», пошкодивши критичну інфраструктуру та поранивши трьох людей. Про це повідомляє Telegram Харківської обласної прокуратури. Читати новину на сайті "Ua.news"