За три роки повномасштабної війни КП «Харківські теплові мережі» не лише підтримувало стабільну роботу системи опалення, попри обстріли, а й проводило її модернізацію. Основним напрямом стало впровадження децентралізації теплопостачання, що підвищує енергетичну незалежність міста.