Харків’янину, який 86 разів сідав п'яним за кермо, призначили покарання
18 грудня 2025 – 16:44
Загалом упродовж 2023-2025 років чоловік 86 разів був викритий у порушеннях правил дорожнього руху під час керування, перебуваючи у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, а також будучи позбавленим права керування.
У Харкові чоловік, котрий роками демонстративно ігнорував судові рішення та наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху, отримав два роки позбавлення волі. Про це інформує прокуратура області у четвер, 18 грудня. Встановлено, що у грудні 2022 року постановою суду харків’янина позбавили прав. Втім, рішення він…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.