Харків'янин отримав 5 років за виправдання російської агресії
2 серпня 2024 – 15:35
46-річного жителя Харкова засуджено до 5 років позбавлення волі за повторне виправдання російської агресії в Telegram-чатах. Чоловік вихваляв російських військових і дискредитував українських захисників, незважаючи на попереднє звільнення від покарання