Хакери КНДР вкрали $3 млрд криптовалюти для ядерної програми країни
17 жовтня 2024 – 14:28
Північнокорейські хакери від 2017 року викрали криптовалюти на суму близько $3 млрд, які режим Північної Кореї спрямував на розвиток ядерної та ракетної програм. Про це йдеться у звіті Microsoft про цифровий захист. Зазначається, що минулого року було вкрадено майже третину цієї суми - від $600 млн до $1 млрд. Вкраденими грошима Пхеньян…