Хакери КНДР викрали $3 мільярди криптовалюти для ядерної програми Пхеньяна
17 жовтня 2024 – 21:41
Північнокорейські хакери з 2017 року викрали криптовалюту на суму близько 3 мільярди доларів США, які режим КНДР спрямував на розвиток ядерної і ракетної програм. Читати повністю
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.