Сьогодні на засіданні сесії Кременчуцької міської ради подяку міського голови отримала керівниця колективу Скрипки Кременчука Вікторія Білецька.
Мер Віталій Малецький відзначив, що це за багаторічну сумлінну працю і вклад в культурну сферу Кременчука.
Нагадаємо, Музика, що оживає: «Скрипки Кременчука»…