Сьогодні на засіданні сесії Кременчуцької міської ради подяку міського голови отримала керівниця колективу "Скрипки Кременчука" Вікторія Білецька.
Мер Віталій Малецький відзначив її за багаторічну сумлінну працю та внесок у культурну сферу Кременчука.
Нагадаємо, Музика, що оживає: «Скрипки Кременчука» запрошують…