Керівника “Київавтодору” та ексочільника КП “ШЕУ” підозрюють у забрудненні земельної ділянки зі збитком на 300 млн гривень
16 лютого 2024 – 18:04
У столиці генеральному директору “Київавтодор” та ексначальнику КП “ШЕУ Солом’янського району міста Києва” правоохоронці повідомили про підозру в службовій недбалості, що призвела до збитків державі на майже 300 млн гривень. Йдеться про створення стихійного сміттєзвалища на ділянці, призначеній для накопичення снігу.…