Керівника департаменту КМДА підозрюють у випуску необґрунтованих облігацій зі збитками понад 0,5 млрд грн - Нацполіція
23 січня, 17:45
Керівнику одного з департаментів Київської міської державної адміністрації (КМДА) оголошено підозру у випуску необґрунтованих облігацій, що спричинило понад півмільярда гривень збитків, повідомляє Національна поліція України.