Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко на своєму Telegram-каналі в пятницю, 16 січня.
Зимові канікули в школах Києва триватимуть з 19 січня до 1 лютого. Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко на своєму Telegram-каналі в пятницю, 16 січня. "Із 19 січня у столичних школах – канікули до 1 лютого. Таке рішення, відповідно до постанови уряду, обговорили на Раді оборони міста Києва", - написав він. За його…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.