Кам’янські гімнастки вибороли «срібло» на чемпіонаті України
20 березня 2023 – 10:30
З 17 по 19 березня у м. Вінниця пройшов Чемпіонат України з естетичної групової гімнастики у короткій програмі, ІІІ ранг. У спортивному комплексі «Нокаут» змагались команди з Києва, Запоріжжя, Сум, Дніпра, Вінниці. Участь взяли близько 80 гімнасток України. Команда «Delice», у складі якої 6 вихованок камянської ДЮСШ №4 (директор…