Кам’янські гандболістки вийшли до 1/4 фіналу Кубка України
20 лютого 2024 – 09:00
Команда Дитячо-юнацької спортивної школи №1 “ДНІПРО- Кам’янське”, тренера Олега Усенко, змагається за Кубок України з гандболу. 16 та 17 лютого у київському Палаці спорту та у залі ДЮСШ №4 міста Рівне пройшли перші матчі жіночого Кубка України з гандболу. Про це повідомили в Федерації гандболу України. Кам’янчанки змагалися у…