Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Про це повідомив мер Андрій Білоусов. “18 серпня в бою поблизу населеного пункту Андріївка на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Власов Олексій Сергійович. Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким…