Кам’янчани у складі ветеранської футбольної команди вибороли “срібло” на чемпіонаті України
25 квітня, 12:00
Вітаємо ветеранів футболу Кам’янського Олега Коваля, Сергія Костевича, які у складі Дніпровської «Злагоди» здобули друге місце у чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів (60+). Чемпіонат тривав у два етапи і завершився у Житомирі. Результати дніпрян: «Олімп» (Южноукраїнськ) – 4:2, «Смілаенерго» (Сміла) – 2:0, «Ветерани Умані»…