В Одесу, де минулого тижня сталася аварія на пошкодженій Росією підстанції , вже прибуло 82 генератори, триває їх встановлення. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. "На сьогоднішньому засіданні Державної комісії ТЕБ та НС дав завдання завезти додаткові генератори в Одеську область до подальшої…