Кабмін дав ОВА добу, аби скоротити споживання електроенергії
16 січня, 00:01
Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко заявила, що всі обласні військові адміністрації та Київська міська військова адміністрація отримали наказ протягом доби скоротити споживання електроенергії