Їхав п’яним, впав і травмувався: на Волині мотоцикліст збідніє на 17 тисяч гривень
10 січня 2025 – 23:32
У Камені-Каширському на 17 тисяч оштрафували мотоцикліста, який їздив п’яним та впав з двоколісного. Інцидент стався близько опівночі 12 листопада 2024 року. Читати повністю