Їдальню №20 Рівненської обласної ради реорганізують. Про це йдеться у проекті рішення, розміщеному на сайті облради. Як зазначається у документі, це зроблять шляхом приєднання підприємства до Управління майновим комплексом. Як розповв Рівне Медіа директор КП Управління майновим комплексом Андрій Пехотін, це робиться зметою…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.