Ювенальні поліцейські з Шостки за чотири години розшукали двох неповнолітніх дівчат
15 липня 2024 – 18:14
Повідомлення про те, що з Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Шостці втекли двоє його вихованок, надійшло до поліції близько 19 години. Правоохоронці негайно приступили до пошуку, і вже за чотири години встановили їх місцезнаходження. Під час повітряної тривоги, дівчата 15-ти та 11-ти років, вихованки…