Юні спортсмени Житомирщини здобули бронзові нагороди на Чемпіонаті України з хокею на траві
18 березня, 11:25
У змаганнях взяли участь 14 команд із різних регіонів України, зокрема з Вінницької, Черкаської, Сумської, Житомирської, Закарпатської та Чернівецької областей. Житомирщину на чемпіонаті представляли команди ОДЮСШ ХК «Фенікс-1» та ОДЮСШ ХК «Фенікс-2». Команда «Фенікс-1» виборола бронзові нагороди, продемонструвавши…