Юні байдівці висадили 50 дерев у Хортицькому районі Запоріжжя
5 травня, 12:57
У Хортицькому районі Запоріжжя школярі з юнацького руху «Байда» висадили 50 молодих саджанців — і все це завдяки перемозі у грантовому конкурсі Червоного Хреста. Незабаром на цьому місці також з’являться лави, урни та додаткові клени. Про це повідомляє Запорізька міська рада. Озеленення відбулося на території між будинками…