Ірак втрачає 70% видобутку нафти через блокування Ормузької протоки
9 березня, 12:03
Видобуток нафти в Іраку з південних родовищ знизився на 70% - до 1,3 млн барелів на добу - через неможливість експортувати нафту через Ормузьку протоку на тлі війни з Іраном. Обмеження експорту загрожує фінансовій стабільності країни.