Не просто вчитися писати ікони, а усвідомити традицію сакрального мистецтва, що формувалася століттями, мають змогу учасники іконописної школи, яка діє в Ужгороді. Тепер – уже втретє. Читати новину на сайті "Карпатський Об'єктив"