«Іду з політики». Нардеп Олесь Довгий написав заяву про складання мандата
18 червня 2025 – 19:01
Він додав , що йде з політики і не планує балотуватися та обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.
Нардеп Олесь Довгий написав заяву про складання мандата народного депутата України. Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook. Причиною такого рішення назвав те, що більше не бачить можливості «бути продуктивним у парламенті». Він додав , що йде з політики і не планує балотуватися та обіймати посади в органах…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.