Саке смакують у місцевих пабах ізакая, розливають під час весіль і подають злегка охолодженим для особливих подій.
Японський алкогольний рисовий напій саке визнали культурною спадщиною людства. Про це пише The Guardian. Саке смакують у місцевих пабах ізакая, розливають під час весіль і подають злегка охолодженим для особливих подій. Японці почали його пити ще з VIII століття, вважаючи, що напій відганяє злих духів. Основних інгредієнтів небагато…