"Якщо з того боку йде глупота, ми будемо дзеркалити свою?": дисидент Маринович про заяву Сибіги щодо Польщі
сьогодні, 08:20
Тому що воно двозначне і воно спонукає подумати, а що саме ми будемо дзеркалити? Якщо з польської сторони йде глупота, то ми будемо так само дзеркалити ту глупоту у відповідь? Якщо з боку польського президента йдуть такі відверті, примітивні, популістські акції, то що ми так само у відповідь маємо дзеркалити популістські акції? Ні, звичайно.
Про це член-засновник Української Гельсінської групи, дисидент і політв'язень часів СРСР, засновник та голова амністійного руху в Україні, філософ, релігієзнавець Мирослав Маринович зазначив у проєкті "Тепер головне" на Еспресо. За його словами, вислів про «дзеркальну відповідь», який прозвучав від глави МЗС України Андрія…