За дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова комунальні служби міста роблять все можливе, щоб новорічне свято було з теплом та водою. Станом на 14:00 всі об’єкти КП «Теплоенерго», КП «Жилсервіс-Дніпро» та КП «Коменергосервіс» — працюють та забезпечують подачу тепла в оселі городян. Нині лише через аварійну ситуацію…