Російські “волонтери” опублікували чергове відео з окупованого Сєвєродонецька. На кадрах показали сквер Гоголя на тлі, зокрема, понівеченого колегіуму.
Відео опублікували окупаційні пабліки.
На кадрах декілька представників молоді фарбують лавки. У сквері пожухла трава. А на задньому фоні – понівечені від обстрілів…