Про це у фейсбук-спільноті «Громадський транспорт Луцька» написав Андрій Хомич.
8 квітня 1972 року в Луцьку відкрили першу тролейбусну лінію, яка сполучала майдан Братський Міст з кінотеатром «Комсомолець» (нині – Київський майдан, – ред.).
Таким чином, цього року…