Як повідомили в ДТЕК Дніпровські електромережі, на 21 лютого НЕК "Укренерго" не надавав ліміти для нашого регіону.
У Дніпрі та області сьогодні, 21 лютого, світло вимикати не планують. Ситуація покращилася завдяки збільшенню світлового дня та ясній погоді. Як повідомили в ДТЕК Дніпровські електромережі, на 21 лютого НЕК "Укренерго" не надавав ліміти для нашого регіону. Однак жителі все одно мають заощаджувати світло. Зараз все…