Як минула ніч на 7 листопада у Дніпропетровській області
7 листопада 2022 – 09:15
Очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко розповів, що росіяни обстрілювали територію району з реактивних систем залпового вогню "Град" та важкої артилерії.
Російські окупанти у ніч на 7 листопада знову атакували Дніпропетровську область. Під ворожим вогнем опинився Нікопольський район. Очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко розповів, що росіяни обстрілювали територію району з реактивних систем залпового вогню "Град" та важкої артилерії. Удари нанесли по двох…