У Дніпрі водій збив двох підлітків, які перебігали пішохідний перехід. Як повідомляє Дніпро Оперативний, аварія сталася на вчора близько 19:45 на вулиці Панікахи на перехресті з бульваром Платонова. Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации Один із хлопчиків…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.