ГУР: у Чорному морі знищили ще один російський корабель
6 червня 2024 – 10:49
Цієї ночі в акваторії Чорного моря в окупованому Криму було знищено ще одне морське судно російського флоту. Це була робота спецпідрозділів ГУР МО. Про це повідомляє Рубрика з посиланням на заяву представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова в ефірі телемарафону. "Ще знищене сьогодні вночі одне вороже…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.