Група посадовців незаконно заволоділа землями Голосіївського парку
30 липня 2024 – 11:12
Угруповання з числа чинних і колишніх посадовців державного земельного кадастру в Київській області шахрайським шляхом заволоділо ділянкою, що перебувала у володінні Національного природного парку «Голосіївський».