Громада з Рівненщини отримала подяку від 3-ої штурмової бригади
22 травня 2024 – 08:03
Гощанська громада отримала подяку від Третьої штурмової бригади . Про це повідомив гощанський селищний голова Микола Панчук. Зазначається, що подяку «За вагомий внесок у підвищення боєздатності 3-ї окремої штурмової бригади та в майбутню перемогу України у війні за незалежність» за підписом командира Андрія Білецького…