Ворожа армія продовжує втрачати на полі бою як живу силу, так і важку військову техніку. Одна з них – танк "Т-72Б3", який лише торік зійшов із конвеєра. Українські військові ліквідували російський танк у Мар’їнці Донецької області.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.