Головна бухгалтерка медзакладу Рівного зайво нарахувала працівникам понад 12 млн грн
4 березня, 14:44
На Рівненщині головна бухгалтерка упродовж двох із половиною років нараховувала та виплачувала адміністрації медзакладу, в тому числі і собі, завищені заробітні плати. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури. За матеріалами слідства, із січня 2022 року по серпень 2024 року, на той час головна бухгалтерка…