Голова Деснянської РДА Києва передав військовим іржаву «Волгу»: реакція соцмереж
14 липня 2025 – 22:53
Голова Деснянської районної державної адміністрації Києва Максим Бахматов заявив про готовність передати «Волгу» на баланс військової частини. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Також Бахматов вказав, що автівка 2008 року випуску і має пробіг 279 тис. км. Соцмережі іронічно відреагували на пропозицію чиновника. Згодом…