Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу
24 лютого 2024 – 22:10
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок разом з українським колегою Дмитром Кулебою відвідала Одесу. Під час брифінгу, присвяченого другій річниці російського вторгнення, міжнародні партнери обговорили надання допомоги Україні.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.